SAP SuccessFactors

SAP
SuccessFactors

İşletmenizi yönetirken günün sonunda kârlılığınızı artıracak aksiyonlar almak istediğinizde operasyonel süreçlerinizin aksamadan yürümesi önemlidir. Bu süreci başarıyla yönetmek için sizinle bir ortak gibi hareket eden çalışanlara ihtiyaç vardır. Bu yüzden işletmenizi bir adım sonrasına taşıyacak en önemli etkenlerin arasında çalışanlarınız yer alır. Çalışanlarınızın kurumunuz adına katma değer üretebilmeleri için bu konuda etkili aksiyonlar almanız gerekir.

SAP SuccessFactors ile mevcut çalışanlarınızın motivasyonunu sağlarken kendi potansiyellerini keşfetmelerine ve işletmeniz için önemli roller oynamalarına fırsat tanırsınız. Böylece çalışanlarınızın firma hedeflerini benimsemesini ve bunun için aktif görevler almalarını sağlayabilirsiniz.

SAP SuccessFactors, işletmelerin çalışanlarını aynı ekran üzerinden bir araya getirerek sosyal bir online platform olarak çalışır ve çalışan etkileşimini artırır. İşe yeni başlayan çalışanlarınızın oryantasyon sürecini keyifle tamamlamaları ve gerçek yeteneklerin işletmenize bağlılığını sağlamak için kontrolün sizde olduğu bir online ortam yaratır. Başarılı bir İK yönetimi için SAP SuccessFactors, ihtiyacınız olan tüm düzenlemeleri sağlarken kontrolü size bırakarak çalışanlarınızın performansları ve kurum bağlılıklarıyla ilgili bilgi almanızı da mümkün kılar.

Motive çalışanlardan oluşan bir ekiple işlerinizi hedeflerinizin bile ötesine taşımak sandığınızdan daha kolay!

Doğru Kararlar

Analitik raporlar sunan SAP SuccessFactors işletmelerin doğru kararlar alarak kârlılığını artırmasını sağlar.

Düşük Maliyet

İşveren marka yönetimini başarıyla gerçekleştirmeye imkan tanıdığı için işe alım süreçleri hızlı ve düşük maliyetli olur

Verimli İK Süreçleri

İK departmanınızın aksiyonları analitik raporlar üzerinden ilerlediği için süreçlerden en yüksek verimi almanızı sağlar.

Modüler Yapı

Esnek yapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz çözümlere ulaşmanızı mümkün kılar.

Performans Yönetimi

Ölçümleme yapmaya imkan sunan SAP SuccessFactors doğru personeli doğru alanda çalıştırır ve etkili bir performans yönetimine fırsat tanır.

Minimum Hata

Analitik raporlar sayesinde verdiğiniz kararlarda hata payınızı minimuma indirir.