SGK Teşvik

SGK Teşvik

İşletmenizin çalışanlardan faydalanabileceği SGK teşvikleri için hesaplama işlemi yaparak alabileceğiniz maksimum tutarlı teşviği almanızı sağlar.

İşletmeniz büyüdükçe çalışan sayınızdaki artış maliyetlerinizin yükselmesine sebep olur. Bu noktada SGK teşvikleri maliyetlerinizi minimuma indirmek için destekleyici bir fon sağlar. Aldığınız desteklerin takibini yaparken en ufak bir hata veya gecikme durumu size ceza olarak dönebilir. Bu durumda maliyetlerinizi azaltmak için başvurduğunuz SGK teşviği işletmenizi desteklemekten çok maddi bir kayıp olarak karşınıza çıkabilir.

SGK teşvik çözümü işletmenizin hatalı bildirim sebebiyle ceza uygulanmasını engeller. İşletmenize ve çalışanlarınıza uygun teşvikleri tespit ederek bildirim yapılmasını sağlar. Teşvik verildikten sonra sürecin takibini yapabilir ve hata payını minimuma indirilebilirsiniz.

Pratik Sorgulama

SGK sistemine otomatik bağlanarak aday/çalışan bilgilerini sorgulamaya fırsat verir.

Kolay Erişim

SGK sistemine manuel giriş yapılmasına, sorgulanan aday/çalışan bilgisi için not tutmasına son verilerek doğru bilgiye kolayca ulaşmayı mümkün kılar

Süreç Takibi

Teşvikten faydalanmayı mümkün kılan ve her yıl değişen dinamiklerin takibini otomatik olarak yapma avantajı sağlar. En uygun teşvikten yararlanma fırsatı sunar.

Minimum Hata Payı

Teşvik süreçlerinin takibini sistem üzerinden sürdürerek herhangi bir hata yapılmasının ve gecikme yaşanmasının önüne geçer ve olası cezaları engeller.